دانلود فیلم پری دریایی کوچولو The Little Mermaid 2023 ✔️ دوبله و زیرنویس فارسی

دانلود فیلم پری دریایی کوچولو The Little Mermaid 2023 ✔️ دوبله و زیرنویس فارسی

7.2/10 80,221
59نمره منتقدین
ژانر : - - سال انتشار : محصول :

فیلم پری دریایی کوچولو 2023 در مورد یک پری دریایی جوان به نام آریل (با بازی هلی بیلی) است که با یک جادوگر بدجنس به نام اورسولا (با بازی ملیسا مک‌کارتی) معامله می‌کند. او به این امید که بتواند در دنیای بالای آب‌ها ماجراجویی کرده و شاهزاده‌ای جذاب به نام اریک (با بازی جونا هاوئر کینگ) را تحت تاثیر خود قرار دهد، صدای زیبایش را با پاهای انسان، معاوضه می‌کند و…

 • کیفیت 4 کیفیت
 • زبان
 • مدت زمان 135 دقیقه
 • بودجه 250,000,000 دلار
 • درآمد کلی 198,584,561 دلار
 • رده سنی PG

دانلود فیلم پری دریایی کوچولو The Little Mermaid 2023

دانلود فیلم پری دریایی کوچولو ۲۰۲۳ با دوبله و زیرنویس فارسی

دانلود فیلم خارجی پری دریایی از سریالینو

در کیفیت‌های Bluray, 1080HQ, 1080p, 720p, 480p

دانلود فیلم پری دریایی کوچولو The Little Mermaid 2023 با دوبله و زیرنویس فارسی

The Little Mermaid 2023

لینک‌های دانلود فیلم پری دریایی کوچولو دوبله فارسی

نسخه دوبله فارسی (کیفیت اصلی)

دکمه دانلود با کیفیت 480pدکمه دانلود با کیفیت 720pدکمه دانلود با کیفیت 1080pدکمه دانلود با کیفیت 1080HQ


لینک‌های دانلود فیلم پری دریایی کوچولو با زیرنویس فارسی چسبیده

نسخه زیرنویس فارسی چسبیده (کیفیت اصلی)

دکمه دانلود با کیفیت 480pدکمه دانلود با کیفیت 720pدکمه دانلود با کیفیت 1080pدکمه دانلود با کیفیت 1080HQ


پخش آنلاین فیلم خارجی پری دریایی کوچولو

با زیرنویس فارسی

دکمه پخش آنلاین فیلم

فیلم The Little Mermaid 2023

فیلم پری دریایی کوچولو (The Little Mermaid 2023) محصول سال ۲۰۲۳ کشور آمریکا به کارگردانی راب مارشال و نویسندگی داستان و فیلمنامه دیوید مگی است. این انیمیشن که توسط والت دیزنی تولید شده، یک نسخه بازسازی شده و لایواکشن از انیمیشن The Little Mermaid به حساب می‌آید که در سال ۱۹۸۹ توسط ران کلمنتس و جان ماسکر تولید شده بود.

انیمیشن پری دریایی کوچولو را در تاریخ ۸ می ۲۰۲۳ در سینماهای سراسر دنیا به اکران عمومی درآمد. فیلم The Little Mermaid 2023 که با بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری به تولید رسیده ست پس از انتشار با حواشی زیادی نیز روبرو شد.

حواشی فیلم The Little Mermaid 2023

پری دریایی کوچولو، جدیدترین ساخته کمپانی والت دیزنی به خاطر انتخاب یک بازیگر سیاه پوست برای ایفای نقش پری دریایی به شدت مورد انتقاد تماشاگران و منتقدین نیز قرار گرفت اما دیزنی از انتخاب هلی بیلی به عنوان این نقش نیز حمایت کرد اما تماشاگران از این انتخاب اصلا رضایت کافی را نداشته و همین باعث شد که دیزنی بزرگترین بازار فروش خود یعنی چین را از دست دهد و پس از اکران در کشور چین، این فیلم سینمایی تنها در سه هفته اول ابتدایی اکران خود توانست فروش ۲ میلیون دلاری را نیز به دست آورد.

فیلم سینمایی پری دریایی کوچولو ۲۰۲۳ تا کنون با بیش از ۲۹ روز اکران در بیش از ۲۳۰۰ سینم تنها توانسته فروش ۱۵۰ میلیون دلاری را نیز به دست آورد که اصلا رق مناسبی برای دیزنی محسوب نمی‌شود و می‌توان The Little Mermaid را اولین فیلم شکست خورده گیشه والت دیزنی در سال ۲۰۲۳ دانست.

بدون در نظر گرفتن حواشی، حضور هنرپیشگانی چون هلی بیلی در نقش آریل، جونا هاوئر کینگ در نقش اریک، خاویر باردم (در نقش شاه تریتون)، ملیسا مک‌کارتی (در نقش اورسولا)، جذابیت دو چندانی به فیلم بخشیده است.

⚠️ توجه: برای دانلود فیلم پری دریایی کوچولو در دو نسخه دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده، در کیفیت‌های مختلف به لینک‌های بالا و یا باکس دانلود در پایین صفحه مراجعه نمایید.

دکمه باکس دانلود

خلاصه داستان فیلم پری دریایی کوچولو ۲۰۲۳

فیلم پری دریایی کوچولو The Little Mermaid 2023 در مورد یک پری دریایی جوان به نام آریل (با بازی هلی بیلی) است که با یک جادوگر بدجنس به نام اورسولا (با بازی ملیسا مک‌کارتی) معامله می‌کند. او به این امید که بتواند در دنیای بالای آب‌ها ماجراجویی کرده و شاهزاده‌ای جذاب به نام اریک (با بازی جونا هاوئر کینگ) را تحت تاثیر خود قرار دهد، صدای زیبایش را با پاهای انسان، معاوضه می‌کند و…

برای دانلود فیلم The Little Mermaid 2023 دوبله و زیرنویس فارسی به باکس دانلود مراجعه کرده و کیفیت دلخواه خود را دریافت نمایید

امتیاز دهید
دلیل بروزرسانی
در دو نسخه دوبله و زیرنویس فارسی
 • ۲۵ خرداد ۱۴۰۲
 • باکس دانلود
 • فیلم های مشابه
 • عوامل و بازیگران
 • دیدگاه ها0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(