دانلود قسمت ۳۳ جیران – دانلود قسمت سی و سوم سریال جیران

دانلود قسمت ۳۳ جیران – دانلود قسمت سی و سوم سریال جیران

6.4/10 1119
ژانر : - - سال انتشار : محصول :

جیران نظم حرمسرا را به هم می‌ریزد . بلوای حرم زیر سر ننه آشوب است و مهد علیا این را تحمل نمی‌کند… سیاوش در خود سفر می‌کند تا راه را بیابد…

  • کیفیت Bluray | 1080hq | 1080p | 720p | 480p
  • شبکه نمایش خانگی، فیلیمو
  • سال های پخش 1400
  • زبان
  • مدت زمان 55 دقیقه

دانلود قسمت ۳۳ جیران | قسمت سی و سوم سریال جیران

دانلود قسمت ۳۳ سریال جیران از سریالینو به صورت قانونی

دانلود قسمت سی و سوم سریال جیران نسخه کامل با کارگردانی حسن فتحی در تمام کیفیت‌ها اضافه شد

دانلود قسمت 33 جیران - دانلود قسمت سی و سوم سریال جیران کامل با حجم نیم بها

Legal download Jeyran iranian Series Episode 33

لینک های دانلود قسمت ۳۳ جیران کامل با ترافیک نیم‌بها

دانلود با کیفیت 480pدانلود با کیفیت 720pدانلو با کیفیت 1080pدانلود با کیفیت 1080HQدانلود با کیفیت 480pدانلود تمام کیفیت ها

 

لوگوی سریال جیران

 

دانلود تمام قسمت ها

سریال جیران – Jeyran series

راهنمای کیفیت‌ها

امکان دانلود قانونی قسمت ۳۳ سریال جیران همانند اپیزودهای قبلی در پنج کیفیت Bluray, 1080HQ, 1080p, 720p, 480p برای مخاطبان فراهم شده است. در جدول زیر قیمت و جزئیات کیفیت‌های مختلف مشخص شده است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از دانلود نگاهی به این جدول بیاندازید.

راهنمای دانلود قانونی سریال جیران در کیفیت های مختلف

درباره قسمت ۳۳ جیران

پیش از دانلود قسمت ۳۳ جیران بد نیست نگاهی داشته باشیم به آنچه در قسمت‌های اخیر این سریال اتفاق افتاده است.

جیران پس از مرگ پسرش حال و روز خوشی ندارد و ننه آشوب را نزد خود آورده تا بلکه به کمک او بتواند قاتل پسرش را پیدا کند. ناصرالدین شاه نیز اگرچه پسر تاج‌الدوله را به ولیعهدی گمارده، اما هنوز جیران را سوگلی خود می‌داند. نشان به آن نشان که شاه در شب انتخاب ولیعهد رسم دیرینه همبستری با مادر ولیعهد جدید یعنی تاجی را زیر پا گذاشته و نزد جیران رفت. اتفاقی به هیچ‌وجه به مذاق مهدعلیا و تاجی خوش نیامد و تاجی را بر آن داشته تا هر طور شده، انتقام سختی از جیران بگیرد.

در قسمت‌های گذشته همچین راز سر به مهر خواجه الیاس با بازی مهدی کوشکی نیز که یکی از معماهای قصه جیران به حساب می‌آمد، برای مخاطبان نمایان شد. الیاس که از نوادگان لطفعلی‌خان زند است، قربانی قهر و خشم قوم قاجار شده و توسط آنها اخته گشته و از مردانگی افتاده است. این موضوع سبب شده تا خاندان زندیه به دنبال یکی دیگر از نوادگان زندیه باشند و برای همین سیاوش را برای موضوع مهم قیام علیه قاجار آماده می‌کنند.

اما سیاوش که ساکن خانه کفایت خاتون بود، دیگر تاب و تحمل نگاه‌های ساکنان آن خانه را نداشته و قصد ترک منزل می‌کند. اگرچه کفایت خاتن که سیاوش را از نوادگان زندیان می‌داند، اصرار داشت تا سیاوش در آنجا مانده و خود را برای قیام علیه قاجار و در نهایت پادشاهی آینده ایران آماده کند. اما سیاوش به هیچ عنوان تمایلی به سلطنت و حکومت کردن بر رعیت را ندارد.

اما از طرفی سیاوش درد و رنج مردمان را از نزدیک می‌بیند و دل مشغولی زیادی از بابت ظلم و ستمی که توسط پادشاه، شاهزادگان و درباریان به مردم می‌رود، دارد. او تصمیم دارد کاری برای مردم بیچاره کرده و این یوغ ظلم را گردنشان دربیاورد.

حالا عشق سارای گرجی هم در دل سیاوش جوانه زده است. او به خوبی می‌داند برای رسیدن به جایگاهی که بتواند برای مردم کاری انجام داده و در مقابل ظلم و ستم بایستد، نیازمند یک عشق جاودانه و انگیزه‌هایی فراتر از ثروت و قدرت است. به این منظور سیاوش نامه‌ای روانه سارا کرده و عشقش را به وسیله کلمات به او بیان می‌دارد.

سارای گرجی نیز به هر ترتیب که شده پاسخ نامه سیاوش داده و به دستش می‌رساند. پاسخی شجاعانه از دل حرم‌سرای ناصری برای عشقی ممنوعه که معلوم نیست فرجامش به چه صورت خواهد بود. حالا سیاوش با سپر عشق سارا دل به رزمی جدید علیه ظلم‌های درباریان بسته است و امیدوار است بتواند از مسیری که به واسطه نسب فامیلی با خاندان زند به او رسیده، راهگشایی کند و کشورش را از دست نالایقی قوم قاجار نجات دهد.

حال باید به نظاره نشست و دید که در قسمت ۳۳ سریال جیران، چه در انتظار سیاوش و ساری گرجی است و او چه اقدامی در جهت قیام علیه ظلم و جور قاجار انجام خواهد داد؟ آیا وصال این دو در قسمت سی و سوم اتفاق خواهد افتاد؟ تماشای این اپیزود را از دست ندهید.

تصویری از قسمت 33 سریال جیران سخته حسن فتحی با بازی امیر حسین فتحی در نقش سیاوش

از دیگر اتفاقات قسمت‌های گذشته، ماجرای معاهده هرات بود که به امضای ناصرالدین شاه قاجار رسید. سفیر بریتانیا در تهران با نفوذ در دولت میرزاآقاخان نوری و حرم‌سرای ناصری فضایی را ایجاد کرده است تا بتواند با تهدید و تحدید به اهداف خود دست پیدا کند. در این میان اگرچه میرزاآقاخان با معامله کردن آینده پسرش کاظم برای ادامه دادن صدارت کشور با واگذاری افغانستان و هرات موافقت کرد اما در سکانس معروف نشان داد ضعف قوای نظامی در زمان ناصرالدین‌شاه باعث شده است که دولتمردان نتوانند از تمامیت ارضی کشور دفاع کنند.

از دیگر سو زنان حرمسرا به ویژه تاج‌الدوله نیز در به نتیجه رسیدن این معاهده نقشی مهم داشتند. همانگونه که احتمالا مشاهده کرده‌اید، تاج‌الدوله در میان بزرگان ایل قاجار که نگران امضای این معاهده بودند، به طور قاطع از آن دفاع کرد. او قصد دارد با کمک به انگلیسی‌ها در امضای این قرارداد، از آنها برای از میان برداشتن جیران کمک بگیرد. مهدعلیا نیز اگرچه از چند و چون ماجرا باخبر است، اما به پسرش اینگونه القا می‌کند که ماجرای عشق و عاشقی او و جیران باعث شده که شاه احوال مملکت را فراموش کند.

خلاصه داستان قسمت سی و سوم جیران

در قسمت سی و سوم سریال جیران خواهیم دید:

جیران نظم حرمسرا را به هم می‌ریزد. بلوای حرم زیر سر ننه آشوب است و مهد علیا این را تحمل نمی‌کند… سیاوش در خود سفر می‌کند تا راه را بیابد…

پیشنهاد می‌کنیم دانلود و تماشای قسمت جدید یعنی قسمت سی و سوم جیران را از دست ندهید چرا گه این اپیزود آبستن اتفاقات غیرمنتظره و جذابی است. برای دانلود قسمت ۳۳ سریال جیران با لینک مستقیم و ترافیک  نیم بها، از طریق دکمه‌های موجود در بالای صفحه کیفیت دلخواه خود را انتخاب و آن را دانلود نمایید.

دانلود قسمت 33 سی و سوم سریال جیران کامل و به صورت قانونی

زمان پخش قسمت ۳۳ سریال جیران

قسمت جدید سریال جیران جمعه هر هفته ساعت ۸ صبح در سایت‌های دانلود قانونی سریال‌های نمایش خانگی از جمله سریالینو منتشر می‌شود. اگر برای شما نیز این سؤال پیش آمده که «قسمت ۳۳ جیران کی پخش می شود؟» به اطلاع می‌رساند که قسمت سی و سوم سریال جیران در روز جمعه ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۱ انتشار یافته و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید با خرید قانونی قسمت سی و سوم سریال جیران، این قسمت را در ۵ کیفیت مختلف دریافت نمایید.

درباره سریال جیران

سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر عاشقانه و خانوادگی می‌باشد. در این سریال بهرام رادان، پریناز ایزدیار، مریلا زارعی، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشارنژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن برق نورد، مهدی کوشکی، سمیرا حسن پور، فاطمه مسعودی فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی و پاشا جمالی به هنرمندی پرداخته‌اند.

ژانر: تاریخی

سال تولید: ۱۴۰۰، ۱۴۰۱

کارگردان: حسن فتحی

بازیگران: بهرام رادان، پریناز ایزدیار، مریلا زارعی، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشارنژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، هومن برق نورد، مهدی کوشکی، غلامرضا نیکخواه و …

دانلود سریال جیران تمام قسمت ها

امتیاز دهید
  • ۱۸ آبان ۱۴۰۱
  • باکس دانلود
  • سریال های مشابه
  • عوامل و بازیگران
  • دیدگاه ها0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(